Avaleht

Print

Hea Eesti Kardioloogide Seltsi liige, 


Ootame sind osalema 3.-4. juuni EKS suveseminaril/suvepäevadel. Ootamas on päev huvitava teadusprogrammiga, üllatusesineja, hea muusika, meeldiv seltskond ja seda kõike Mulgimaa ürgses looduses (www.kopra.ee). Kava leiad siit. EKS koosolekule toimub registreerumine meiliaadressil tiina.ruusa@gmail.com (kuni 27.05.2016). Palume registreerimisel anda teada, kas vajate öömaja ja transporti (Tallinnast või Tartust). 

TARTUST: Tellitud buss Tartu-Kopratalu väljub 3.juuni hommikul kell 9.30 kliinikumi Lunini põik poolselt küljelt.
 
TALLINNAST: Tellitud buss Tallinn-Kopratalu väljub 3.  juuni hommikul kell 8.30 PERHi ja Lastekliiniku vaheliselt alalt. Vahepeatus ITK-a juures kell 8.45 (Juhkentali tänava bussipeatuses, suunaga bussijaama poole).

Palume registreerumisel kindlasti täpsustada, kas soovite kasutada tellitud bussi ja kas jääte ka ööseks.
 
Suvepäevade osavõtumaks on 25 EURi. Osavõtutasu kanda seltsi arveldusarvele: Eesti Kardioloogide Selts, EE651010002001473006. Märksõna: EKS suveseminar 2016.

Lugupidamisega

Priit Kampus

Otsi
Uudised ja teated

21. aprill 2016
Tervitame värsket kardioloogi!
2. aprill 2016
50 aastat esimesest südame kateteriseerimisest Eestis
14. märts 2016
Eesti Kardioloogide Selts: kolesterooli langetavatest ravimitest ei tohi loobuda
Eesti südamearstid on viimaste nädalate jooksul pidanud väga sageli vastama statiinravi (ehk kolesterooli alandamiseks kasutatav ravi) saavate patsientide küsimustele statiinravi otstarbekusest ja ohutusest. Eesti Kardioloogide Selts kinnitab, et ravimite võtmine on vajalik.
22. jaanuar 2016
Eesti Kardioloogide Seltsi korraldatud NBCC kongress sai auhinna
Aasta Konverentsiteo auhinna sai juunikuus Eestis toimunud kardioloogide tippkongress. Enam kui kuuesaja osalejaga 25. Põhjamaade-Balti Kardioloogide Kongress tõi kokku külastajad enam kui kahekümnest riigist.

 

Kontakt